RPA fejlesztő

Cégünk, a CorvinSoft Kft. első sorban web-alapú egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével és munkafolyamatok automatizálásával foglalkozik. Irodánk Budapest belvárosában, a 6. kerületben található. Nagy hangsúlyt fektetünk a projektek magas minőségű és határidőre történő kivitelezésére, ezt pedig a képzett munkatársak és a szorosan együttműködő, egymást támogató csapat teszi lehetővé. Bővülésünk eredményeként olyan új kollégát keresünk, aki alapos szakmai ismeretei mellett szívesen sajátít el új technológiákat és ismereteket, képes a folyamatos fejlődésre.

Főbb feladatok, munkák:

  • A fejlesztett folyamat technikai dokumentációja
  • Élesített robotok monitorozása, incidensek és változáskezelés nyomon követése
  • RPA workflow-k önálló, standardok szerinti fejlesztése, dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szoftverfejlesztésben szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Csapatmunkára való képesség
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Erős elemzői készségek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Tanulási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • RPA fejlesztésben és automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Valamelyik piacvezető RPA eszköz ismerete
  • Python/C# ismeretek
  • Adatbázis ismeretek

Amit kínálunk:

  • Tudásnak és tapasztalatnak megfelelő bérezés
  • Izgalmas vállalati projektek
  • Stabil háttér
  • Kulturált munkakörülmények
  • Segítőkész csapat

Kapcsolat

Dolgoznál nálunk? Küldd el a CV-d a lenti címre!

[email protected] >